زمینه های فعالیت


تماس با ما

تامین انواع محصولات

...

تامین کننده ای قدرتمند برای واردات و صادرات
گروه ما متشکل از چندین بازاریاب و شرکت های بازرگانی میباشد که هر کدام با تکیه بر روابط و تجربه چندین ساله در زمینه های بازاریابی و صادرات و واردات توانایی خود را در تامین انواع محصولات وارداتی و صادراتی شرکت های متقاضی و فعال به اثبات رسانیده اند . هم اکنون نیز آماده همکاری با شرکت های بازرگانی جهت تامین انواع محصولات مورد نیاز برای واردات و صادرات هستیم .

بازاریابی و فروش

...

بازاریابی و فروش محصولات یکی از بزرگترین دغدغه های تولید کنندگان میباشد .
گروه بازاریابی ما با توجه به الگوها و قوانین بین المللی و با تکیه بر روابط و تجربه خود میتواند در مقوله بازاریابی و فروش محصولات به شما یاری رساند . گروه ما متشکل از چندین شرکت بازرگانی میباشد که با چند کشور آسیایی , آفریقایی و اروپایی روابط تجاری خوبی برقرار کرده است . ما علاقمند هستیم که بتوانیم این روابط را با شما سهیم شویم.

واردات و صادرات

...

واردات و صادرات انواع محصولات
واردات و صادرات محصولات برای تولید کنندگان میتواند یک دغدغه بزرگ باشد . گروه ما متشکل از چند شرکت بازرگانی میباشد که میتواند در زمینه واردات انواع محصولات درخواستی و صادرات محصولات تولیدی, شما را یاری دهد. ما میتوانیم محصولات شما را از مسیرهای زمینی , هوایی و دریایی به مقصد برسانیم .

انتقال فناوری های نوین

...

انتقال دانش و فناوری های نوین
جذب سرمایه , تجاری سازی و انتقال فناوری دغدغه بسیار مهمی برای شرکت ها و افرادی است که به نحوی درگیر دانش و فناوری هستند . گروه ما با استفاده از ارتباطات و شرکت های همکار در زمینه های مختلف میتواند مخترعین و مبتکرین را در زمینه های مشاوره , همکاری در پروژه , جذب سرمایه و انتقال فناوری همیاری نماید.
فارسی